SOC Asikkala ry

TeuvoHSwwwSeuran puheenjohtaja

Teuvo Lehtinen
Askolinintie 7 b 5  16300 Orimattila  +358406733 578  teuvotapani6@gmail.com

Johtokunta 2017 –

varsinaiset jäsenet:
Satu Nyberg
Kaukkarintie 34  15300 Lahti   +358456783675
snyberg@phnet.fi
Kari Koskinen
Torikatu 1 A 8 14800 Turenki +35840 4513407
anjajakari.koskinen@pp.inet.fi
Martti Mäkelä (vpj)
Tervastie 11 18120 Heinola  044 5692 353 martti_makela@suomi24.fi
Pertti Nyberg
Kaukkarintie 34 15300 Lahti 03-7306235 +358400 714831
pnyberg@phnet.fi

varajäsenet:
Hannu Hippeläinen
Seponkatu 3 B as 17  15210 Lahti   +358405509 702  hannuhip@hotmail.com
Pauli Rautavuo
Myllypohjankatu 3 15300 Lahti  040835 8625
pauli.rautavuo@gmail.com
Tuomo Rauhamäki
Vesijärvenkatu 37 D 73 15140 Lahti +358440876 544
Timo Nykänen
Päijänteenkatu 1 A 28  15140 Lahti +358405236403
timoknykanen@gmail.com

Jorma Sipilä   20.3.1952  – 22.4.2017

Muita toimijoita

Sihteeri, rahastonhoitaja ja kilpailuihin ilmoittaja
Risto Orpana
Kaarenjalka 6 D 118  00940 Helsinki +358440302460  risto.orpana@gmail.com

Nettiavustaja
Sami Orpana   sami@kolmekuu.com

Media-avustaja
Heikki Haasio heikki.haasio@gmail.com

SOC Asikkalan pankkiyhteys: Helmi Säästöpankki tili FI39 4212 1120 0822 96
SOC Asikkalan sähköposti:  socasikkala@socasikkala.com

 

Ski Orienteering Club Asikkala